PAKALPOJUMI

Piedāvāju nofotogrāfēt un izstrādāt glītas, interesantas pastkartes tieši jūsu uzņēmumam – mājražotājiem, makaronu ražotnei, zemnieku saimniecībai, kokzāģētavai, alus darītavai vai velosipēdu darbnīcai.

Iekļaujot bildēs gan pašu ražotni, gan gatavo produktu, kā arī citas vēlmes. Gandrīz jebkurā vietā var atrast ko acij tīkamu un sirdi aizkustinošu. Pat mazu mājas virtuvi varam pārvēst par Pinterest cienīgu pastkarti, vajag tikai vēlmi uzdrīkstēties un teikt JĀ! šādam piedzīvojumam.

Pastkartes tāpat, kā vizītkartes varēsiet dalīt saviem klientiem, pievienojot pie sava gatavā produkta, vai izsūtot saviem sadarbības partneriem ar pasta starpniecību. Smukas kartītes cilvēki nemetīs miskastē, kā tas biežāk novērots ar prastiem reklāmas bukletiem un skrejlapām.

Skatkarte Nr. 1032 – Siguldas panorāmas ritenis.

Skatkarte Nr. 1032 – Siguldas panorāmas ritenis.

Esam mobili un varam apkalpot uzņēmumus jebkurā Latvijas nostūrī. Pakalpojuma cena ir atkarīga no fotogrāfējamā objekta (noliktava, krogs, siltumnīcas), vēlamo pastkaršu skaita (atšķirīgu kartīšu daudzuma) un fiziskā attāluma no Rīgas (degviela).

Ja esat nobrieduši šādai mākslas avantūrai, sazinieties ar mums: info@skatkartes.lv vai +371 28353085 (Ervīns).